Монтана Хебър (Пз)

Монтана върна Хебър в реалността след лесна победа като гост, оглави и класирането във Втора лига

Монтана постигна сравнително лесна победа с 3:1 при визитата си на Хебър в Брацигово, а това стана в среща от третия кръг на Втора лига.

Преди мача букмейкърите даваха предимство на домакините, макар и леко, но в този мач те показаха, че очевидно още не са готови да гонят място в Първа лига.

Димитър Илиев откри за гостите в 42-ата минута, а Чаворски успя да изравни за Хебър точно четири минути след почивката.

С голове на Николай Цветков и Николай Минков в 54-ата и 62-ата минута гостите стигнаха до крайния успех и след него са лидери в класирането с актив от 7 точки.