Беласица Оборище (Панагюрище)

Оборище изпусна Беласица в Петрич на старта на Югозападната Трета лига, отмениха гол на гостите

Оборище (Панагюрище) изпусна Беласица на старта на Югозападната Трета лига и двата тима в крайна сметка врътнаха 0:0 в Петрич.

През първото полувреме гол на панагюрци бе отменен заради спорна засада, а попадението бе дело на Георги Стефанов.

След почивката гостуващият отбор имаше превес над противника, докато петричани трудно стигаха до опасни ситуации пред противниковата врата.

В крайна сметка гостите изпуснаха победата, но все пак взеха важна точка в битката за промоция във Втора лига.