ОФК Марек 2010 Чавдар (Етрополе)

Чаведар и Марек с драматично реми

Отборите на Чавдар (Етр) и Марек завършиха наравно - 3:3 в мач от първия кръг на Югозападната "В" група.

Изравнителният гол за Марек дойде в добавеното време от дузпа.

В 24-ата минута гостите от Дупница дори откриха резултата след центриране от пряк свободен удар и точен изстрел с глава на Росен Йорданов. 7 минути по-късно Чавдар изравни след разбъркване в наказателното поле на Марек чрез Мартин Милков.

В 71-ата минута Николай Ганчев получи пас отляво и от близко разстояние изведе гостите напред - 1:2.

В 81-ата Николай Ботев, а в 85-ата отново той изведе домакините напред. Росен Йорданов в 93-ата от дузпа изравни за гостите.

Състав на ПФК "Чавдар" Етрополе: Борислав Иванов, Сотир Илиев, Васил Бънов, Александър Събев, Калоян Радков, Ивайло Стоянов, Николай Ботев /к/, Мартин Милков, Цветелин Цаковски, Георги Атанасов, Станислав Благоев.
Резерви: Васко Тодоров, Михаил Михайлов, Иво Хайрилов, Александър Бакалов, Момчил Димов, Владимир Тачев, Стелиян Маринков.
Ст.треньор Красимир Стоев

Състав на ФК "Марек 1915" Дупница : Костадин Гоцев, Иван Влахов, Антонио Арсов, Евгени Гроздин, Росен Йорданов, Петьо Иванов, Илиян Христов, Александър Близнаков, Димитър Нечев, Николай Ганчев, Димитър Владимиров.
Резерви: Евгени Спасов, Майкъл Георгиев, Джордж Николов, Стоил Борисов, Николай Атанасов, Симеон Димитров, Робертин Атанасов.
Ст.треньор : Цветан Видински