ЦСКА Ботев Враца

ЦСКА се озори много здраво с Ботев (Враца), Евандро отново се превърна в герой за "червените"

ЦСКА победи с минималното 1:0 Ботев (Враца) в мач от четвъртия кръг на efbet Лига, провел се на стадион "Българска армия". В герой за "червените" отново се превърна Евандро, който в 72-ата минута отбеляза във вратата на гостите, а попадението му се оказа победно и в този двубой. За бразилецът това беше пети гол в седем мача до момента във всички турнири.

Наставникът на ЦСКА Люпко Петрович предприе доста промени за срещата днес, тъй като съхрани някои титуляри за предстоящия в четвъртък мач със Зоря (Луханск) от третия квалификационен кръг на Лига Европа - от 20:30 часа на "Васил Левски".

Тази вечер шанс получиха някои футболисти, които по-рядко играят. Бразилецът Густаво Бусато дебютира на вратата, заемайки мястото на Черниаускас. Атаката повде Тони Уот, а Али Соу остана на пейката. Място сред титулярите намериха Валентин Антов и Иван Турицов.