ЦСКА Заря Луганск

Съдията попречи на ЦСКА да стигне до победа срещу Заря, всичко ще се реши в реванша

ЦСКА бе сериозно ощетен от съдиите по време на домакинството си на украинския Заря Луганск от третия квалификационен кръг на Лига Европа, което се игра на националния стадион "Васил Левски". Срещата между двата тима завърши 1:1.

Домакините започнаха мача по-активно и логично в 12-ата минута резултатът дойде, след като Малинов видя с перфектно подаване Евандро на точката за изпълнение на дузпата, а кариоката просто без да се церемони насочи кълбото във вратата.

В самия край на полувремето обаче реферът сериозно подпря гостите, след като видя ръка на Албентоса, каквато обаче нямаше.

В крайна сметка бе отсъдена несъществуваща дузпа, която бе вкарана от Юрченко за ремито, а след почивката така и не паднаха повече попадения.

И двата тима имаха по един-два голови шанса, но така и не ги реализираха през второто полувреме и развръзката остава за реванша в Украйна.

Снимка: Официален сайт на ЦСКА