Септември (Сф) Литекс

Голямо голово шоу в София: Септември се измъчи срещу Литекс, но все пак стигна до обрат и три точки

Септември (София) победи Литекс с 4:3 след голяма драма от 4-ия кръг на Втора лига.

По този начин отборът на Милен Радуканов все още не е допуснал грешка след трите мача, които е изиграл и тимът заема третото място с 9 точки след 3 победи, като е почивал и в един от кръговете.

Георги Русев даде аванс на столичани в 19-ата минута, но гостите съумяха не само да изравнят чрез Тонислав Йорданов в 38-ата минута, а и две минути преди почивката направиха обрата пълен с попадение на капитана им Пламен Николов.

Това обаче не стресна смелите домакини и в 64-ата минута Стефан Гаврилов изравни, а Георги Русев вкара второто си попадение в срещата, в 66-ата минута.

Интригата "уби" Иван Тилев в 84-ата минута, след като вкара четвърти гол за домакините. Гостите все пак стигнаха до още едно попадение чрез Тонислав Йорданов.

Снимка: Официален сайт на ПФК Септември