Лудогорец ТНС

Лудогорец победи с лекота ТНС и в Уелс, ще срещне Марибор за място в групите на Лига Европа

Лудогорец спечели с лекота и гостуването си на уелския ТНС и победи с 4:0 на британска земя.

По този начин с общ резултат от двата мача 9:0 тимът на Стойчо Стоев се класира за плейофния кръг за влизане в групите на Лига Европа и ще срещне словенския Марибор в спор за място в груповата фаза.

В 36-ата минута Швиерчок успя да открие резултата, след като направи хубав пробив по лявото крило и навлезе в наказателното поле, а след това с удар по диагонала матира противниковия страж.

В 42-ата минута полският таран намери Лукоки, който с удар от границата на наказателното поле протниза противниковия страж.

Класическият резултат оформи Швиерчок с второто си попадение в мача, в 77-ата минута. Той бе точен след удар с глава от близка дистанция.

В 92-ата минута Битон оформи крайното 0:4.