Ком (Берковица) Ювентус (Малчика)

Ком вкара 7 на Ювентус

Ком разби Ювентус Малчика със 7:1 в Берковица, в среща от 2-ия кръг на Северозападната Трета лига, и си оправи настроението след тежката загуба на старта - 0:5 от Академик в Свищов.

Домакините напълно контролираха играта и седемте попадения бяха най-малкото, с което се разминаха гостите. Александър Соколов заби 2 гола, по веднъж се разписаха Георги Цеков, Пламен Ненов, Мартин Михайлов, Гълъб Герасимов и Ивайло Апостолов.

Първа атомна надви Локомотив Дряново в друг мач от групата. Момчетата на Николай Нинов имаха преимущество в двубоя, което материализираха с 3 попадения. Гостите дръпнаха с 1:0, но до края на първата част Десислав Атанасов и Михаел Илиев направиха пълен обрат за 2:1. След почивката капитанът Николай Ганчев опъна мрежата за 3:1 след асистенция на завърналия се в състава Александър Славейков. Добре се включиха и игралият преди година за козлодуйчани Михаил Михайлов и юношата на Огоста Боби Симеонов. В последната минута гостите от фаул оформиха крайното - 3:2.