Хебър (Пз) Струмска слава

Голям шок за амбициозния Хебър в Радомир! Струмска слава поднесе отупа новака във Втора лига

Струмска слава удари с 2:1 Хебър (Пазарджик) на стадиона в Радомир, в среща от 6-ия кръг на Втора лига.

Така отборът на Владо Димитров показа, че е жаден за победи и ще се бори да си възстанови загубените точки от първите пет кръга.

Успехът е изненадващ с оглед на факта, че пазарджиклии се подсилиха с класни попълнения от Първа лига като Йордан Апостолов и Веселин Марчев, които днес играха като титуляри.

В последната минута на първата част Калдерон бе фаулиран в наказателното поле и Николай Николов успя да вкара от дузпата.

В 70-ата минута гостите изравниха, след като Хамдиев бе точен за 1:1.

Точно две минути след това Славата стигна отново до аванс с гол на Борислав Николов.

"Зелените" имаха няколко положения, които пропуснаха и записаха втора загуба от шест мача. Тимът на Митов остана с 10 точки в актива си, а съставът от Радомир спечели първите си точки през този сезон.