Кариана (Ерден) Септември (Сф)

Малшанс! Автогол попречи на Кариана да спечели точка срещу Септември в София

Автогол лиши Кариана от точки срещу Септември в София. В среща от 6-ия кръг на Втора лига столичани, които са непобедени в групата, спечелиха трудно с 3:2 срещу отбора на Веско Великов.

По този начин отборът на Радуканов се изравни по точки с лидера ЦСКА 1948 и двата тима имат по 15 пункта в своя актив до момента.

Срещата започна с гол за домакините в 4-ата минута. След корнер и избита от Станев топка кълбото попадна в Попев и влетя в мрежата.

Ерденчани отговориха в 18-ата минута след попадение на Георги Георгиев след точен удар с глава, но в последната минута на първата част Сандев бе точен за 2:1, за Септември.

С прекрасна странична ножица Цецо Тодоров изравни в 63-ата минута, но домакините стигнаха до крайния успех след автогол на Предев в 73-ата минута.

Снимка: Sportal.bg