Манчестър Юнайтед

Даниел Джеймс вече е участвал в повече попадения от Джеси Лингард през 2019

Отборът на Ман Юнайтед загуби от Кристъл Палас с резултат 1:2 на "Олд Трафорд".

"Червените дяволи" бяха по-силният отбор, но Патрик ван Анхолт се разписа с 93-ата минута след грешка на Давид де Хеа и донесе успеха на своя тим.

Джеси Лингард отново не впечатли с изявите си и беше заменен от Мейсън Грийнууд през втората част.

Даниел Джеймс в 89-ата минута отбеляза попадението за Юнайтед, като това му е второто попадение в 3 мача за "червените дяволи".

Джеси Лингард, от своя страна, има само едно попадение през тази календарна година - срещу Арсенал за ФА Къп. Английският национал има 0 гола и 0 асистенции в 11 от последните 12 месеца във Висшата лига.....