ЦСКА Дунав

ЦСКА се издъни срещу Дунав в Русе и се отдалечи от челните места в класирането

ЦСКА се издъни при визитата на Дунав в Русе и врътна реми 1:1 в среща от 7-ия кръг на efbet Лига.

Гостите започнаха мача ударно и изпуснаха няколко добри шанса през първото полувреме, а домакините изненадващо стигнаха до гол при първата си опасност, който бе дело на Стефан Христов в 41-ата минута.

За гостите изравнителното попадение бе дело на дежурния голмайстор на тима Евандро, който бе точен в 68-ата минута и спаси тима си от резил.

Новото попълнение на "червените" Мазику дебютира, след като влезе на мястото на Уот за последните пет минути от редовното време.

След този мач ЦСКА е на 5-ото място в класирането с актив от 12 точки, докато русенци са 11-и с актив от 7 точки.