ЦСКА 1948

ЦСКА 1948 с нова победа, 3:2 в Горна Оряховица

ЦСКА 1948 записа шеста поредна победа от началото на сезона във Втора Лига. "Червените" се наложиха с 3:2 над Локомотив Горна Оряховица в драматичен мач.

Резултатът откри Атанас Фиданин в петата минута от наказателен удар. Денислав Александров изравни в 37-ата минута след подаване на Васил Шопов.

В края на полувремето Деян Христов отново даде аванс на "железничарите" след центриране на Мартин Петков и грешка на вратаря Емил Михайлов.

В 54-ата минута Харизанов игра с ръка в наказателното поле и ЦСКА 1948 получи право да изпълни дузпа, която Гущеров превърна в гол за 2:2.

В добавеното време на срещата Фиданин изчисти влизащата във вратата топка с ръка. Защитникът получи червен картон, а голмайсторът на "червените" бе точен за 2:3.

Така ЦСКА 1948 отново излезе еднолично начело във временното класиране с 18 точки.