Лудогорец

Лудогорец потрепери, но се класира за груповата фаза на Лига Европа

Отборите на Марибор и Лудогорец завършиха наравно - 2:2 в мач реванш от плейофите на Лига Европа. "Орлите" гостуват на словенския тим на стадион "Лютский Върт", а първата среща в Разград завърши без голове 0:0.

Марселиньо откри за българския тим в 17-ата минута, а в 26-ата Кешерю удвои. Таварес в 65-ата намали, а Ванцаш Пожег изравни и направи последните минути изключително напрегнати.

МАРИБОР - ЛУДОГОРЕЦ 2:2
0:1 Марселиньо (17)
0:2 Кешерю (26-д)
1:2 Таварес (65)
2:2 Ванцаш Пожег (71)

Марибор: 13. Пирич, 22. Милец, 31. Ивкович, 55. Перичич, 28. Вилер, 5. Връховец, 8. Крету, 27. Мешанович, 7. Кронаватер, 77. Пошек, 11. Захович

Лудогорец: 23. Илиев, 3. Недялков, 90. Форстър, 30. Моци, 4. Сисиньо, 25. Баджи, 12. Анисе, 17. Жоржиньо, 84. Марселиньо, 88. Вандерсон, 28. Кешерю