Лудогорец || Локомотив (ГО)

Лудогорец II може да съжалява, изпусна за няколко минути победата над Локомотив (Горна Оряховица)

Отборът на Лудогорец 2 изпусна победата срещу Локомотив (Горна Оряховица) в мач от седмия кръг на Втора лига, въпреки че водеше с 2:0 до 72-ата минута.

Илкер Будниов бе вкарал на два пъти през втората част, но в рамките на само пет минути Деян Христов и Петър Чалъков донесоха точката на гостите от Централна България.

С изпуснатата победа дубълът на “орлите” пропусна възможността да се изравни поне временно с Локомотив (София) на третата позиция в подреждането. Към момента Лудогорец остава с актив от десет точки и заема седмо място. Локомотив от своя страна вече има шест и заема 12-о място.

Снимка: Официален сайт на Лудогорец