Кариана (Ерден)

Кариана пречупи Хитрино след 120 минути, Халил не спира да бележи за ерденчани

Кариана се класира за следващия етап от турнира за купата на България. След продължения момчетата на треньора Веселин Великов отстраниха с 2:1 при гостуването си аматьорския Хитрино. В 54-та минута Евгени Игнатов – Бамзе намери Чакъров, халфът изведе Халил и голмайсторът на Кариана откри резултата - 0:1. В 92-та минута след корнер домакините изравниха – 1:1 и пратиха срещата в продължения. В 104-та минута Мартин Николов намери на чисто Бастунов и с глава нападателят донесе победата на ердeнчани

„120 минути играхме пред тяхната врата. Теренът бе под всякаква критика. През първата част отмениха гол на Християн Илиев. Бастунов пропусна при 1:0 да вкара, Дичев и Халил също пропиляха шансовете си”, коментира Великов. На 24 септември, от 16 часа, Кариана приема Царско село в 1/16 финална среща от турнира за купата на България.

За Кариана играха: Начев, Цолов, Дичев, Николов, Предев, Мичев, Хр.Илиев /50-Тодоров/, Игнатов /к//75-Търтов/, Бастунов, Чакъров, Халил /65-Ив.Илиев/.