ОФК Поморие Локомотив София

Локо (София) обърна Поморие край морето, бивш играч на ЦСКА блесна с два гола за "железничарите"

Локомотив (София) се върна към победите, след като обърна и победи Поморие с 3:1 в мач от 8-ия кръг на Втора лига, който се игра на стадиона в Несебър.

Новото попълнение на символичните домакини Нтойа откри още в 8-ата минута, но поморийци не след дълго инкасираха изравнителен гол.

Цветомир Вачев бе точен в 22-ата минута и върна столичани в играта, а Александър Александров, който получи шанс за титулярно място, направи обрата пълен в 38-ата минута.

Отново бившият футболист на ЦСКА и Миньор бе точен в 71-ата минута и така направи успеха на тима си още по-убедителен.

С представянето си при всички положения той ще запази титулярното си място минимум и за следващия мач на отбора.

След успеха си Локо се завърна в тройката и е трети с 15 точки, а Поморие е на 14-ата позиция с 4 точки.

Снимка: Топспорт