Лудогорец || Струмска слава

Струмска слава разказа играта на дубъла на Лудогорец в Радомир, Борислав Николов блесна с хеттрик за домакините

Струмска слава постигна втората си победа от началото на сезона във Втора лига, след като победи с 4:2 на своя стадион в Радомир дубъла на Лудогорец.

Симеон Петров откри за домакините от Радомир още в 7-ата минута, а Иван Йорданов изравни за "орлетата" в 27-ата.

Борислав Николов "уби" интригата с два гола за Струмска слава в 57-ата и 66-ата минути, а в 86-ата Димитър Митков вкара втория гол за гостите.

За крайния резултат бе точен отново Борислав Николов, който оформи своя хеттрик в 90-ата минута.

Снимка: glas.bg