Хебър (Пз)

Жадното: Целта е да гоним елита другия сезон

През първото полувреме имахме възможност за втори гол - две-три чисти ситуации, и не отбелязахме, за да си решим срещата. Много лесни попадения ни вкараха със свободни хора в наказателното поле при центриране от фланга. Това е недопустимо. Първата част трябваше да покажем малко повече концентрация, спокойствие. При 1:0 Чаворски имаше шанс, при който само трябваше да си я свали на земята. Видях недобър контрол на хората вътре. Три пъти оставяме свободен човек при центриране отстрани. Това са грешки, които уважаващ себе си тим не бива да допуска. На нас целта ни е да изградим отбор. След Нова година ще видим какво ни е положението в класирането, но това ни е целта - да направим отбор и другия сезон да атакуваме елита.