Лудогорец ЦСКА (Москва)

Лудогорец започна шеметно в Лига Европа, направи за смях руския гранд ЦСКА (Москва) в Разград

Лудогорец постигна страхотна домакинска победа с 5:1 над руския колос ЦСКА (Москва) в среща от Група Н на Лига Европа.

Мачът се игра на стадион "Лудогорец Арена" в Разград, а домакините като цяло тотално надиграха своя противник и можеха да вкарат и още голове.

В 11-ата минута Дивеев с глава засече центриране на Влашич и даде аванс на тима си.

Преди почивката домакините нацелиха две греди и пропуснаха още няколко отлични шанса.

След почивката обаче домакините започнаха повече от шеметно и отказаха набързо руския колос.

В 48-ата минута Вандерсон с тежък удар около границата на наказателното поле матира Акинфеев, за да изравни резултата.

Две минути след това Лукоки надбяга противниковата отбрана и засече една центрирана от Недялков топка в наказателното поле.

В 52-ата минута с прекрасно воле от няколко метра Кешеру тотално отказа гостите.

В 68-ата минута Кешеру вкара втория си гол в мача, след като бе намерен от Недялков на точката на дузпата.

Четири минути след това след гол от дузпа той оформи своя хеттрик.