Партизан (Червен бряг) Първа атомна (Козлодуй)

Партизан излъга Първа атомна

Партизан Червен бряг записа труден успех с 1:0 над Първа атомна в сблъсък от 7-ия кръг в Северозападна Трета лига. В герой за домакините се превърна Александър Асенов, който заби единственото попадение в двубоя.

Първата интересна ситуация се откри още във втората минута. Милен Иванов получи отлично подаване, но атакуващият футболист на Партизан не успя да овладее добре топката и да шутира към вратата на Ивайло Върганов. В 16-ата минута Петьо Петров от домакините засече центриране с глава, но опитният футболист стреля над вратата.

В 35-ата минута пред Милен Иванов отново се откри добър шанс, но шутът му бе спасен майсторски от стража на Първа атомна.

В 71-ата минута домакините бяха изключително близо до първия гол в срещата. Ангел Русев проби отдясно и центрира по земя към резервата Александров, който от няколко метра изпрати коженото кълбо ви-