Созопол

Созопол загуби първи точки у дома

Созопол и Миньор Раднево завършиха наравно 0:0 в среща от 8-ия кръг на Югоизточната трета лига. Това бяха и първите загубени точки у дома за момчетата на Маргарит Димов.

Гостите от Раднево устис-каха ремито след цели 8 картона - 7 жълти и един червен на Димитър Видев. Старши треньорът им Иван Гаджев също получи жълт картон, а Веселин Пенев на няколко пъти можеше да бъде изгонен, но се размина само сжълт картон. За да го предпази, в началото на второто полувреме треньорът го смени.

Гостите първи достигнаха до положение-Иван Иванов удари греда от границата на наказателното поле. В края на полувремето при добавка от 2 метра Мурад Ибраим уцели падналия на земята вратар вместо опразнената врата. За Созопол куп пропуски след почивката направиха Антонио Ласков, Радослав Бойчев, Ариф ферадов. Две минути преди края Георги Георгиев от домакините също на цели греда.