ЦСКА

ЦСКА без проблеми в Горна Оряховица

ЦСКА се наложи с 3:0 като гост на Локомотив Горна Оряховица в двубой от 1/16-финалите на турнира за Купата на България. Червените стигнаха с лекота до успеха след попадения на Давидов и Уот, който се разписа на два пъти.

"Червените" откриха резултата в 20-ата минута. Денис Давидов се разписа, след като се възползва от подаване на Отабор и с хубав удар от границата на наказателното поле откри.

Пет минути по-късно отново Давидов можеше да се разпише, но ударът му срещна гредата.  В началото на втората част "червените" решиха мача. В 55-ата минута Тони Уот засече центриране от фаул на Греъм Кери и покачи на 0:2. След 7 минути интригата окончателно приключи. Тони Уот реализира втория си гол в мача, вкарвайки за 3:0. До края мачът се доигра и ЦСКА очаква следващия си съперник.