Загорец Славия

Славия разби Загорец

Отборът на Славия се наложи над Загорец с резултат 4:0 в двубой от турнира за Купата на България, който се игра на стадиона в Нова Загора.

С две попадения се отличи централният нападател на столичани Цветелин Чунчуков, който реши мача в рамките на шест минути - между 10-а и 16-а. В началото на второто полувреме гол добави и Владислав Узунов, а крайното 4:0 оформи младият стрелец Калоян Кръстев в 81-ата минута.

Загорец - Славия 0:4 (0:2)

0:1 Цветелин Чунчуков (10)
0:2 Цветелин Чунчуков (16)
0:3 Владислав Узунов (52)
0:4 Калоян Кръстев (81)

Стартови състави:

Загорец: Караманов, Хардалов, Г. Георгиев, Атанасов, Д. Димитров, Янев, М. Митев, Маринов, Пл. Иванов, Яв. Иванов, Хр. Митев

Славия: Стериакис, Попадийн, Виячки, Муньос, Велковски, Стоев, Бенгюзов, Узунов, Шоколаров, Чунчуков, Г. Иванов