Спартак (Плевен) Септември (Сф)

Голова драма на Септември (Сф) - Спартак (Плевен)

Отборът на Септември (Сф) се наложи трудно над Спартак (Плевен) с резултат 4:3 и се класира за 1/8-финалите за Купата на България.

Резултатът бе открит от символичните гости в четвъртата минута, след като Георги Русев успя да прокара топката покрай вратаря Начев. В 10-ата минуа Петър Тончев изравни за Спартак, но малко след това Владимир Николов отново изведе своя тим напред. Малко преди края на полувремето Борис Галчев вкара трети гол за тима си след като се разписа с удар в наказателното поле.

През втората част тимът на Спартак изравни с две попадения на Кристиан Григоров. В 87-ата минута обаче Септември получи правото да изпълни дузпа и Павел Петков реализира за крайния успех на тима си.

Спартак (Плевен) - Септември (София) 3:4