Созопол

Созопол се върна на върха

Созопол победи като гост с 1:0 Родопа Смолян в среща от 9-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Победата бе от изключително значение за гостите, които се върнаха и на върха в групата с точка преднина пред Загорец. Единственото попадение вкара Живко Димов минута преди почивката, след като направи добавка отблизо. Гостите от Созопол удариха и две греди чрез Венци Гюзелев и Радослав Байчев - по една и в двете полувремена. "Изключително важна победа срещу труден противник. Тенденциозен съдия и много зрители. Това обаче е от тези - шампионски победи. Поздравявам и треньорите, и момчетата за показания характер", коментира изпълнителният директор на клуба Румен Димов.