Гигант (Съединение) Родопа

Преди кръга в Югоизточната "В" група

Дата Мачове  
05.10.2019 Гигант (Съединение) Гигант (Съединение)  - Борислав (Първомай)  Борислав (Първомай)
05.10.2019 Розова долина Розова долина  - Родопа  Родопа
05.10.2019 Ямбол 1915 Ямбол 1915   - Сокол (Марково)  Сокол (Марково)
05.10.2019 Загорец Загорец  - Карнобат  Карнобат
05.10.2019 Атлетик (Куклен) Атлетик (Куклен)   - Свиленград  Свиленград
05.10.2019 Димитровград 1947 Димитровград 1947   - Несебър  Несебър
05.10.2019 Созопол Созопол  - ФК Марица Пловдив  ФК Марица Пловдив
06.10.2019 ФК Хасково 1957 ФК Хасково 1957  - Миньор (Раднево)  Миньор (Раднево)
06.10.2019 Левски (Карлово) Левски (Карлово)  - Черноморец  Черноморец

 

Отбор   Домакин Гост Общо  
    Т М П Р З М П Р З М П Р З ГР
1 Созопол 23 4 3 1 0 5 4 1 0 9 7 2 0 16:2
2 Загорец 21 4 4 0 0 4 3 0 1 8 7 0 1 29:7
3 ФК Марица Пловдив 19 4 3 0 1 5 3 1 1 9 6 1 2 19:6
4 Черноморец 17 4 2 1 1 5 3 1 1 9 5 2 2 16:9
5 Миньор (Раднево) 15 4 3 1 0 5 1 2 2 9 4 3 2 13:6
6 Розова долина 15 4 4 0 0 5 0 3 2 9 4 3 2 17:11
7 Гигант (Съединение) 14 4 3 0 1 5 1 2 2 9 4 2 3 13:9
8 ФК Хасково 1957 14 4 2 1 1 5 2 1 2 9 4 2 3 15:12
9 Свиленград 14 5 4 1 0 4 0 1 3 9 4 2 3 12:9
10 Борислав (Първомай) 11 4 3 0 1 5 0 2 3 9 3 2 4 15:18
11 Левски (Карлово) 11 5 3 1 1 4 0 1 3 9 3 2 4 10:13
12 Сокол (Марково) 10 5 3 1 1 4 0 0 4 9 3 1 5 9:24
13 Атлетик (Куклен) 9 5 3 0 2 3 0 0 3 8 3 0 5 7:11
14 Ямбол 1915 8 5 2 1 2 4 0 1 3 9 2 2 5 6:14
15 Несебър 8 5 2 2 1 4 0 0 4 9 2 2 5 7:16
16 Димитровград 1947 6 5 0 3 2 4 1 0 3 9 1 3 5 8:24
17 Карнобат 5 5 0 2 3 4 1 0 3 9 1 2 6 7:17
18 Родопа 4 4 1 1 2 5 0 0 5 9 1 1 7 8:19

 

 

ДОМАКИН ЮГОИЗТОЧНА "В" ГРУПА

Отбор Домакин
Т М П Р З ГР
1 Свиленград 13 5 4 1 0 11:3
2 Загорец 12 4 4 0 0 14:3
3 Розова долина 12 4 4 0 0 12:3
4 Миньор (Раднево) 10 4 3 1 0 11:2
5 Созопол 10 4 3 1 0 9:0
6 Левски (Карлово) 10 5 3 1 1 6:3
7 Сокол (Марково) 10 5 3 1 1 9:8
8 ФК Марица Пловдив 9 4 3 0 1 11:2
9 Борислав (Първомай) 9 4 3 0 1 10:4
10 Гигант (Съединение) 9 4 3 0 1 8:5
11 Атлетик (Куклен) 9 5 3 0 2 5:4
12 Несебър 8 5 2 2 1 6:5
13 ФК Хасково 1957 7 4 2 1 1 9:5
14 Черноморец 7 4 2 1 1 6:4
15 Ямбол 1915 7 5 2 1 2 6:9
16 Родопа 4 4 1 1 2 3:4
17 Димитровград 1947 3 5 0 3 2 4:13
18 Карнобат 2 5 0 2 3 3:7

ГОСТ ЮГОИЗТОЧНА "В" ГРУПА

Отбор   Домакин  
    Т М П Р З ГР
1 Созопол 13 5 4 1 0 7:2
2 Черноморец 10 5 3 1 1 10:5
3 ФК Марица Пловдив 10 5 3 1 1 8:4
4 Загорец 9 4 3 0 1 15:4
5 ФК Хасково 1957 7 5 2 1 2 6:7
6 Гигант (Съединение) 5 5 1 2 2 5:4
7 Миньор (Раднево) 5 5 1 2 2 2:4
8 Розова долина 3 5 0 3 2 5:8
9 Карнобат 3 4 1 0 3 4:10
10 Димитровград 1947 3 4 1 0 3 4:11
11 Борислав (Първомай) 2 5 0 2 3 5:14
12 Свиленград 1 4 0 1 3 1:6
13 Ямбол 1915 1 4 0 1 3 0:5
14 Левски (Карлово) 1 4 0 1 3 4:10
15 Атлетик (Куклен) 0 3 0 0 3 2:7
16 Несебър 0 4 0 0 4 1:11
17 Родопа 0 5 0 0 5 5:15
18 Сокол (Марково) 0 4 0 0 4 0:16
Football24.bg използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата Политика относно бисквитките. Вижте подробности. OK