Миньор Ботев (Ихтиман)

Преди кръга в Югозападната В група

Дата Мачове Кръг
03.10.2019 ФК Балкан (Ботевград) ФК Балкан (Ботевград)  - Чавдар (Етрополе)  Чавдар (Етрополе) 10
05.10.2019 Миньор Миньор  - Ботев (Ихтиман)  Ботев (Ихтиман) 10
05.10.2019 Кюстендил (Кюстендил) Кюстендил (Кюстендил)   - Рилски спортист  Рилски спортист 10
05.10.2019 Оборище (Панагюрище) Оборище (Панагюрище)  - Марек1915 - Дупница  Марек1915 - Дупница 10
05.10.2019 Септември (Сим) Септември (Сим)  - ФК Банско  ФК Банско 10
05.10.2019 Беласица Беласица  - Вихрен (Сандански)  Вихрен (Сандански) 10
05.10.2019 Надежда (Доброславци) Надежда (Доброславци)  - Перун (Кресна)  Перун (Кресна) 10
05.10.2019 Спортист (Св) Спортист (Св)  - Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог) 10

 

КЛАСИРАНЕ ЮГОЗАПАДНА "В" ГРУПА

Отбор Домакин Гост Общо
Т М П Р З М П Р З М П Р З ГР
1 Миньор 25 4 4 0 0 5 4 1 0 9 8 1 0 23:2
2 Вихрен (Сандански) 20 5 4 1 0 4 2 1 1 9 6 2 1 13:6
3 Сливнишки герой 17 4 3 1 0 5 2 1 2 9 5 2 2 18:10
4 Септември (Сим) 16 4 3 1 0 4 1 3 0 8 4 4 0 15:8
5 Кюстендил (Кюстендил) 16 4 2 1 1 5 3 0 2 9 5 1 3 12:7
6 Оборище (Панагюрище) 14 4 2 0 2 5 2 2 1 9 4 2 3 10:4
7 Спортист (Св) 13 4 2 1 1 4 2 0 2 8 4 1 3 13:13
8 Беласица 12 4 3 1 0 4 0 2 2 8 3 3 2 10:11
9 Ботев (Ихтиман) 9 4 1 1 2 4 1 2 1 8 2 3 3 4:9
10 Надежда (Доброславци) 8 4 1 0 3 4 1 2 1 8 2 2 4 12:12
11 ФК Банско 8 4 2 0 2 4 0 2 2 8 2 2 4 7:8
12 Марек1915 - Дупница 8 4 2 1 1 4 0 1 3 8 2 2 4 11:20
13 Пирин (Разлог) 7 5 0 3 2 4 1 1 2 9 1 4 4 4:10
14 Перун (Кресна) 7 5 1 1 3 4 1 0 3 9 2 1 6 5:18
15 Чавдар (Етрополе) 6 5 1 3 1 4 0 0 4 9 1 3 5 12:15
16 Рилски спортист 6 4 1 2 1 4 0 1 3 8 1 3 4 6:14
17 ФК Балкан (Ботевград) 5 4 1 2 1 4 0 0 4 8 1 2 5 8:16

 

ДОМАКИН ЮГОЗАПАДНА "В" ГРУПА

 

Отбор Домакин
Т М П Р З ГР
1 Вихрен (Сандански) 13 5 4 1 0 9:2
2 Миньор 12 4 4 0 0 17:1
3 Сливнишки герой 10 4 3 1 0 10:3
4 Беласица 10 4 3 1 0 7:2
5 Септември (Сим) 10 4 3 1 0 9:4
6 Кюстендил (Кюстендил) 7 4 2 1 1 5:2
7 Спортист (Св) 7 4 2 1 1 8:6
8 Марек1915 - Дупница 7 4 2 1 1 6:5
9 Оборище (Панагюрище) 6 4 2 0 2 7:2
10 Чавдар (Етрополе) 6 5 1 3 1 8:5
11 ФК Банско 6 4 2 0 2 5:3
12 Рилски спортист 5 4 1 2 1 5:4
13 ФК Балкан (Ботевград) 5 4 1 2 1 4:4
14 Ботев (Ихтиман) 4 4 1 1 2 3:5
15 Перун (Кресна) 4 5 1 1 3 3:8
16 Надежда (Доброславци) 3 4 1 0 3 8:8
17 Пирин (Разлог) 3 5 0 3 2 1:4

 

ГОСТ ЮГОЗАПАДНА "В" ГРУПА

 

Отбор   Домакин  
    Т М П Р З ГР
1 Миньор 13 5 4 1 0 6:1
2 Кюстендил (Кюстендил) 9 5 3 0 2 7:5
3 Оборище (Панагюрище) 8 5 2 2 1 3:2
4 Сливнишки герой 7 5 2 1 2 8:7
5 Вихрен (Сандански) 7 4 2 1 1 4:4
6 Септември (Сим) 6 4 1 3 0 6:4
7 Спортист (Св) 6 4 2 0 2 5:7
8 Надежда (Доброславци) 5 4 1 2 1 4:4
9 Ботев (Ихтиман) 5 4 1 2 1 1:4
10 Пирин (Разлог) 4 4 1 1 2 3:6
11 Перун (Кресна) 3 4 1 0 3 2:10
12 ФК Банско 2 4 0 2 2 2:5
13 Беласица 2 4 0 2 2 3:9
14 Рилски спортист 1 4 0 1 3 1:10
15 Марек1915 - Дупница 1 4 0 1 3 5:15
16 Чавдар (Етрополе) 0 4 0 0 4 4:10
17 ФК Балкан (Ботевград) 0 4 0 0 4 4:12
Football24.bg използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата Политика относно бисквитките. Вижте подробности. OK