Литекс Лудогорец ||

Литекс удари и дубъла на Лудогорец, взе трите точки в Разград и мисли за атака на място в топ 3

Литекс постигна победа с 1:0 при визитата си на дубъла на Лудогорец в Разград. Това стана в среща от 11-ия кръг на Втора лига, а след нея ловчанлии са 5-и в класирането с актив от 17 точки, като тимът е само на 4 точки от топ 3.

Единственото попадение падна преди почивката и бе дело на Иван Митрев, който се разписа в 33-ата минута и така донесе успеха на своите.

Припомняме, че в миналия кръг ловчанлии постигнаха доста изненадваща победа над ЦСКА 1948 с 1:0, макар че столичани бяха в шеметна форма преди мача.

Снимка: Топспорт