Футбол по телевизията днес - 06.10

10:00 Телевизия Nova Sport Футбол: Фулъм - Чарлтън Атлетик, мач от Чемпиъншип /п/

10:00 Телевизия Diema Sport Футбол: Мач от efbet Лига /п/
10:00 Телевизия Diema Sport 2 Футбол: Ливърпул - Лестър Сити, мач от английската Висша лига /п/
11:00 Телевизия BNT 3 Обзор "Лига Европа"
11:00 Телевизия Max Sport 3 Шампионска лига: Ювентус - Байер Леверкузен Втора среща от груповата фаза
11:30 Телевизия BNT 3 БНТ на 60 години: Мач на годината двубой между отбори на Съюза на артистите в България и Съюза на музикалните дейци /1975 г./, 3 част
12:00 Телевизия BNT 3 Футбол: Ференцварош - Лудогорец, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
12:00 Телевизия Diema Sport Футбол: Мач от efbet Лига /п/
12:00 Телевизия Diema Sport 2 Футбол: Уест Хям Юнайтед - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига /п/
13:00 Телевизия Max Sport 3 Студио "Футбол"
13:30 Телевизия Max Sport 3 Серия А: Фиорентина - Удинезе
14:00 Телевизия Diema Sport 2 "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2019-20), 9-и епизод /п
14:00 Телевизия Nova Sport Футбол: Бристъл Сити - Рединг, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00 Телевизия Diema Sport Футбол: Мач от efbet Лига /п/
14:20 Телевизия Eurosport 2 Футбол: Бундеслига, Борусия Мьонхенгладбах - Аугсбург, директно
15:30 Телевизия Max Sport 3 Студио "Футбол"
16:00 Телевизия Diema Sport 2 Футбол: Саутхямптън - Челси, мач от английската Висша лига, директно
16:00 Телевизия Nova Sport Футбол: Бирмингам Сити - Мидълзбро, мач от Чемпиъншип /п/
16:00 Телевизия Max Sport 2 Серия А: Болоня - Лацио
16:00 Телевизия Max Sport 3 Серия А: Рома - Каляри
16:30 Телевизия Eurosport 2 Футбол: Бундеслига, Волфсбург - Унион Берлин, директно
17:00 Телевизия Diema Sport Студио "Футбол", директно
17:30 Телевизия Diema Sport Футбол: Мач от efbet Лига, директно
18:00 Телевизия Max Sport 3 Студио "Футбол"
18:30 Телевизия Max Sport 3 Студио "Футбол"
18:30 Телевизия Diema Sport 2 Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, директно
18:50 Телевизия Eurosport 2 Футбол: Бундеслига, Айнтрахт Франкфурт - Вердер Бремен, директно
19:00 Телевизия Max Sport 3 Серия А: Торино - Наполи
19:25 Телевизия Diema Sport Студио "Футбол", директно
20:00 Телевизия Ring.BG  УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
20:15 Телевизия Diema Sport Футбол: Мач от efbet Лига, директно
20:30 Телевизия BNT 3 Обзор "Лига Европа"
21:00 Телевизия Ring.BG УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
21:00 Телевизия Max Sport 3 Студио "Футбол"
21:00 Телевизия Diema Sport 2 Футбол: Манчестър Сити - Уулвърхямптън Уондърърс, мач от английската Висша лига, запис
21:30 Телевизия Ring.BG Звездите на футбола
21:45 Телевизия Max Sport 3 Серия А: Интер - Ювентус
22:00 Телевизия Nova Sport Футбол: Милтън Кийнс Донс - Ливърпул, мач от трети кръг за Карабао къп /п/
22:10 Телевизия Diema Sport Студио "Футбол", директно
22:45 Телевизия Diema Sport Футбол: Мач от efbet Лига /п/
23:00 Телевизия Diema Sport 2 Футбол: Арсенал - Борнемут, мач от английската Висша лига, запис
23:25 Телевизия BNT 3 Футбол: Среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
23:45 Телевизия Max Sport 3 Студио "Футбол"

Football24.bg използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата Политика относно бисквитките. Вижте подробности. OK