Септември (Сф) Лудогорец ||

Септември (Сф) и Лудогорец 2 не се победиха

Отборите на Септември (Сф) и дубълът на Лудогорец завършиха наравно - 2:2 в отложен мач от Втора лига.

Септември откри резултата в 14-та минута и минималната преднина се запази до края на първата част.

Втората не започна добре за момчетата на Тодор Живондов, които инкасираха още едно попадение в 48-ата минута.

В 61-та минута Димитър Митков отбеляза с глава за 1:2, а в 84-та минута Иван Йорданов изравни. До края на срещата Лудогорец продължи да доминира и създаде още 3 добри ситуации за гол, но резултатът остана непроменен. Удар на Петър Караангелов пък срещна гредата.