Нефтохимик ОФК Поморие

Нафтата удари Поморие в контрола

Нефтохимик се наложи с 3:0 над регионалния си съперник Поморие, в контролна среща, която се игра днес, на стадиона в град Каблешково. „Шейховете“ изцяло владееха случващото се на терена и логично се поздравиха с класическата победа.

Първата част завърши при 2:0, след  точни попадения на Ерик Почански в 7-ма минута и Иван Колев в 10-та минута. През втората част Димитър Костадинов бе точен от дузпа в 70-та минута, след нарушение срещу Михаил Георгиев.

Следващият кръг от първенството на Втора лига предстои в събота (19.10), когато „шейховете“ ще посрещнат тима на Хебър /Пазарджик/, на Арена Созопол. Двубоят е с начален час 17:30.