Миньор Сливнишки герой

Сливнишки герой измъкна точка от Миньор

Сливнишки герой успя да вземе точка от лидера в Югозападната Трета лига Миньор Пк, след като устиска 0:0 у дома. Перничани имаха надмощие през целия мач, но нямаха късмет пред гола. В б-ата минута Томислав Павлов шутира от 20 метра, но вратарят Минев боксира. Седем минути по-късно Калоян Йосифов засече с глава центриране на Гогов, но топката попадна право у вратаря. Отново Йосифов бе на добра позиция в 21-ата минута и пак стражът на домакините бе на мястото си. След това пак Йосифов засече от въздуха центриране на Павлов отдясно, но късметът пак бе на страната на Минев.

В 30-ата минута централният нападател на чуковете пропусна и с глава. В 37-ата минута Ничев намери Атанас Курдов пред наказателното поле, той се опита да прехвърли Леонтиев, но неточно.

След почивката домакините, въпреки че 9 минути преди края останаха с 10 човека, устискаха равенството.