Добруджа Устрем (Дончево)

Добруджа с класика за 8 от 8

Добруджа победи Устрем Дончево с 3:0 на стадион "Дружба". Успехът бе осми поред в 8 мача от началото на сезона.

Домакините имаха множество добри възможности през първото полувреме, но оползотвориха само една от тях. В 26-ата минута Кристиян Петков засече топката с глава, тя първо срещна страничния стълб, а след това влезе във вратата. Вторият гол също падна след центриране. В 60-ата минута Янчо Андреев бе точен с глава за 2:0. В 76-ата минута Кристиян Петков се разписа за втори път в мача. Той навлезе в наказателното поле и стреля неспасяемо за крайното 3:0. На загрявката се контузи голмайсторът на добричлии Галин Стоянов, През второто полувреме халфът Антоан Вълчев получи травма в рамото.