Дреновец (Дреновец) Локомотив 1927 (Дряново)

Екшън в Дряново с двама изгонени

Локомотив Дряново и Дреновец завършиха 1:1. Двубоят предложи истински екшън на зрителите, като в главно действащи лице се превърна реферът Владимир Велев.

Първата ситуация, предизвикала напрежение, бе в средата на първото полувреме, когато с директен червен картон бе изгонен Николай Стоянов от железничарите. В 29-ата минута Николай Банов изпълни прецизно фаул и изправи публиката на крака -1:0.

Напрежението се покачи отново в 50-ата минута, когато не беше зачетен гол на дряновци, дело на Георги Маминов. Десетина минути след това Цветан Цветанов от гостите уцели гредата. Той обаче реализира в 71-ата минута за 1:1. Локомотивци оспорваха попадението заради нарушение в атака. Кулминацията настъпи в 86-ата минута, в която домакините поискаха дузпа, но реферът не отсъди такава, а вдигна червен картон на треньора Петър Кръстев, за бурна реакция срещу съдията.