Кариана (Ерден) ЦСКА 1948

Кариана шокира лидера ЦСКА 1948 в Ерден и му нанесе втора загуба от началото на сезона

Кариана постигна изненадваща победа с 3:2 над лидера ЦСКА 1948 на стадиона в Ерден, като това стана в двубой от 12-ия кръг на Втора лига.

Това е второ поражение за "червените" от началото на сезона, но въпреки това те си остават лидери в класирането с актив от 27 точки.

Ерденчани са шести в таблицата с актив от 18 пункта.

Ивелин Илиев откри за домакините в 8-ата минута, а в 26-ата Стоян Предев удвои аванса на ерденчани.

В 54-ата минута Гущеров върна един гол за гостите, но четири минути по-късно Илиев вкара второто си попадение в мача и увеличи преднината на отбора.

Гостите стигнаха до още един гол на Гущеров, който падна в 66-ата минута.

Снимка: bulnews