ЦСКА Локомотив Пловдив

Локо (Пловдив) удари ЦСКА на "Лаута" с гол от засада и се изравни с Левски в класирането

Локомотив (Пловдив) спечели с 1:0 домакинството си на ЦСКА за радост на верните си фенове, изпълнили стадиона в парк "Лаута".

Единственото попадение в дербито на 13-ия кръг на efbet Лига обаче падна от засада.

В 16-ата минута Йосип Томашевич отбеляза, което се оказа достатъчно на "смърфовете" да победят и да продължат отличното си представяне през сезона.

Локомотив събра 29 точки и се изравни с Левски - на 4 зад лидера Лудогорец. ЦСКА пък е четвърти с 22, като вече изостава с 11 точки от шампиона.