Нефтохимик ЦСКА 1948

Страхотен дебют за Юруков начело на ЦСКА 1948, отборът вкара четири гола на Нафтата

ЦСКА 1948 постигна убедителна победа с 4:0 над Нефтохимик в среща от 13-ия кръг на Втора лига, която се игра на Националния стадион "Васил Левски".

Това бе дебют на Йордан Юруков като старши-треньор на тима и той бе определено положителен.

В самия край на полувремето Гущеров бе точен от дузпа, а в 70-ата минута отново той се разписа и "уби" каквато и да е интрига в срещата.

С попадение в 76-ата минута Шопов направи преднината на ЦСКА 1948 класическа, а за крайния резултат точен бе Молдованов, който си вкара автогол в 80-ата минута.