Хебър (Пз) ЦСКА 1948

ЦСКА 1948 помрачи завръщането на Хебър в Пазарджик и стигна до много ценни три точки

ЦСКА 1948 постигна много важна победа срещу Хебър с 2:1 при гостуването си на стадион "Георги Бенковски" в Пазарджик, като това стана в среща от 13-ия кръг на Втора лига.

Това бе първи мач за пазарджиклии пред родна публика в професионалния футбол, но домакините така и не успяха да зарадват своите фенове.

Гущеров откри резултата в полза на гостуващия тим, след като с техничен шут от въздуха след подаване на Шопов даде аванс на тима си.

В 66-ата минута Чаворски успя да изравни след груба грешка на отбраната, на гостуващия тим. Янко Ангелов върна топката от аутлинията и неговият съотборник, който бе непокрит, от десетина метра не сгреши.

Все пак обаче гостите стигнаха до успеха с гол на Йосков в 82-ата минута, след като младокът вкара с удар около границата на наказателното поле.