ОФК Поморие Струмска слава

Струмска слава и Поморие не излъчиха победител в Радомир, гостите допуснаха късен изравнителен гол

Струмска слава и Поморие завършиха при реми 1:1 на стадиона в Радомир, като това стана в среща от 14-ия кръг на Втора лига.

Като цяло очакванията преди мача бяха за успех на домакините, тъй като те се намират в по-добро състояние, но въпреки това гостите стигнаха до ремито.

Тихомир Кънев изведе поморийци напред в резултата след попадение в 57-ата минута.

Отборът от Радомир обаче стигна до равенството след изравнителен гол на Борислав Николов, който се разписа в 81-ата минута на срещата.

След този мач Славата е на 12-ото място с 13 точки, а поморийци са предпоследни с едва 8 пункта.

Снимка: Котаспорт