Ливърпул Астън Вила

Ливърпул с невероятен обрат на Вила Парк, Мане спаси червените от издънка в последните секунди

Ливърпул показа, че явно този сезон ще има наистина огромен шанс да стане шампион.

Отборът победи след фантастичен обрат домакините от Астън Вила с 2:1 на гостуващия "Вила Парк".

Това стана в среща от 11-ия кръг на Висшата лига и след нея гостите са 1-и с актив от 31 точки, като отборът е на 6 точки пред втория Манчестър Сити.

Трезеге откри за домакините в 21-ата минута, но Робъртсън успя да изравни в 87-ата минута и да върне гостуващия тим в мача.

След удар с глава в далечния ъгъл обаче Мане донесе така ценния успех на Ливърпул в 94-ата минута.