Борусия Дортмунд Интер

Дортмунд със спиращ дъха обрат срещу Интер, навакса два гола изоставане и стигна до успеха

Борусия (Дортмунд) обърна и победи Интер с 3:2 на своя "Сигнал Идуна Парк" в среща от Група "F" на Шампионската лига. След нея рурците са втори с актив от 7 точки, а грандът от Милано заема третото място с три пункта по-малко.

Лаутаро откри за гостите още в 5-ата минута, след като бе изведен чудесно и навлезе в наказателното поле и завърши атаката си прекрасно.

С попадение на Весино в 40-ата минута "нерадзурите" стигнаха до удвоаване на аванса си, но домакините още не си бяха казали думата.

В 51-ата минута с удар от границата на малкото наказателно поле Хакими намали, а Брандт в 64-ата минута реализира, за да изравни.

Победното попадение за домакините бе дело на Хакими, който в 77-ата минута направи страхотно двойно със Санчо и след това заби топката в мрежата.