Челси

Феновете на Челси, които си тръгнаха по-рано от двубоя с Аякс, искаха да се върнат

Феновете на Челси останаха изключително разочаровани от развитието на двубоя на любимците им срещу Аякс от Шампионската лига.

Тимът на Франк Лампард не изглеждаше добре и на почивката губеше с 1:3.  В 55-ата минута Ван де Беек направи резултата 1:4 и надеждите на "сините" почти се изпариха.

Челси успяха да стигнат до равенството за 11 минути, като гостите получиха и два червени картона.

Някои от феновете на английския тим напуснаха стадиона още на почивката, разочаровани от представянето на своя тим.

Част от привържениците на тима започнаха да пеят песни около стадиона и се опитаха да се върнат на стадиона.

"Видяхме фенове, които напуснаха стадиона при 1:4 и те сигурно са си казали: "Какво направих? Защо си тръгнах?"", коментира Гари Линекер.

"Този двубой ни показа, че всичко може да се случи във футбола. Никога не трябва да се предаваш."