ФК Банско

Банско с рекордна победа

Банско победи с 5:1 гостуващия Надежда (Доброславци), което беше и най-изразителна победа на тима при треньора Георги Ганчев. Домакините бяха пълни господари на терена, а в още в 10-ата мин. Павел Головодов от чиста позиция удари греда. След още 11 минути „козлите“ взеха аванс след изпълнение на Ангел Маджиров от фаул и нелеп автогол на Кирил Беров. Резултатът стана 2:0 в 38-ата мин., след като Георги фикийн вкара. В 50-ата мин. Илия Карапетров овладя добре топката пред наказателното поле и направи резултата класически. В 83-тата Ангел Маджиров се отчете с още една асистенция, след като центрира добре към Хирсто Спасов, който направи резултата 4:0. Малко след това с бомбен удар от средна дистанция на Валентин Миленов Надежда отбеляза почетно попадение. В края на редовните 90 минути Джон Мба оформи крайното 5:1 за Банско.