Еспаньол Лудогорец

Еспаньол размаза Лудогорец на испанска земя, орлите завършиха мача с 9 души

Еспаньол разби на пух и прах Лудогорец с 6:0 в среща от Група H на Лига Европа, която се игра на испанска земя.

Още в 4-ата минута Мелендо бе намерен от Гранеро на пеналта и с техничен удар покрай Илиев успя да даде аванс на домакините.

В 11-ата минута по детински начин Форстър задържа противников футболист за фланелката и му попречи да излезе сам срещу вратаря, а заради тази си проява бе изгонен с директен червен картон.

В 19-ата минута домакините удвоиха след гол на Луис, който засече с глава центриране от статично положение на далечната греда.

В 32-ата минута Горалски игра с ръка в наказателното поле и реферът не се поколеба да му покаже втори жълт и червен картон, а освен това отсъди и дузпа за домакините.

Варгас я вкара три минути след това и направи резултата класически.

В 51-ата минута и Кампусано се разписа след хубав удар от наказателното поле.

В 73-ата и 76-ата минути домакините вкараха още два гола чрез Педроса и Перейра, като първият отправи мощен удар от наказателното поле, а вторият елегантно прехвърли Илиев.