Лудогорец || Хебър (Пз)

Хебър си го изкара на Лудогорец II в Разград, мушна три попадения във вратата на Владо Стоянов

Хебър постигна класическа победа с 3:0 над дубъла на Лудогорец в Разград, като това се случи в среща от 15-ия кръг на Втора лига.

Под рамката на вратата на домакините застана бившият национал Владо Стоянов, който се завърна в игра след над две години ходене по мъките.

Тодор Чаровски бе герой за гостите, след като вкара два гола в 73-ата и 83-ата минути.

Друго ново попълнение в лицето на Димитър Везалов оформи крайния резултат с попадение в 90-ата минута.

След този мач Хебър е 8-и с актив от 20 точки и 5 точки делят пазарджиклии от третото място.