Локомотив (ГО) Струмска слава

Локо (ГО) даде сериозна заявка за влизане в Първа лига след четвъртата си поредна победа

Локомотив (Горна Оряховица) постигна четвърта поредна победа във Втора лига и даде сериозна заявка, че може да се бори за третото място, след като надделя над Струмска слава с 3:2 у дома.

Срещата бе от 15-ия кръг, а след нея "железничарите" са с 25 точки и имат същия актив като третия в класирането Локо (Сф), който е с мач по-малко.

Юруков откри за домакините в 53-ата минута, а гостите изравниха чрез колумбиеца Калдерон десет минути по-късно.

С гол на Стефанов в 75-ата минута обаче домакините отново стигнаха до аванс, но в 88-ата минута дефанзивният халф Любо Танев изравни.

В герой за домакините се превърна централният защитник Михаил Минков с попадение в 90-ата минута.