Ботев (Гълъбово) Нефтохимик

Ботев (Гълъбово) победи Нефтохимик на стадион "Трейс Арена" в голов трилър с пет попадения

Ботев (Гълъбово) постигна заслужена победа над Нефтохимик с 3:2 на стадион "Трейс Арена" в Стара Загора, в среща от 15-ия кръг на Втора лига.

Домакините тотално надиграха "шейховете", но в последните минути трябваше да треперят, тъй като получиха два гола в самия край.

Алексиев откри в 15-ата минута, а Антон Огнянов удвои за Гълъбово в 65-ата. За класическия резултат точен бе Иван Винков - Бекъма в 80-ата минута.

В 88-ата минута Нафтата върна един гол чрез Галин Димов, а две минути след това Живко Петков от дузпа вкара втория гол за бургазлии и оформи крайния резултат.

След успеха Ботев е 10-и с 19 точки, а Нафтата е 7-и с 20 точки.