Локомотив София

Локо (София) победи осакатения тим на Кариана в Надежда и си затвърди третото място в класирането

Локомотив (София) постигна победа с 2:0 над Кариана на стадиона в столичния квартал Надежда, а това стана в среща от 15-ия кръг на Втора лига.

След този мач отборът на столичани е 3-и в класирането с актив от 28 точки и е на три точки от четвъртия в класирането Локо (Горна Оряховица).

Гостите бяха с осакатен състав, тъй като Веселин Великов не можеше да разчита на титулярната си двойка централни защитници в лицето на Николай Дичев и Стоян Предев, както и на наказания десен бек Георги Търтов.

В 30-ата минута Цветомир Вачев откри резултата за домакините, а пет минути след това Светослав Диков удвои аванса на тима си.

Снимка: Топспорт