ЦСКА 1948 Монтана

ЦСКА 1948 и Монтана изиграха зрелищна контрола

Отборите на ЦСКА 1948 и Монтана завършиха 2:2 в контролна среща, която се игра на един от помощните терени на червените в София.

Тони Тасев откри за гостите в 26-ата минута, като преди това монтанчани пропуснаха още едно добро положение.

В 38-ата минута Милко Георгиев изравни за ЦСКА 1948.

В заключителните секунди на първата част червените можеха да осъществят пълен обрат, но Янко Сандански изпусна дузпа, отсъдена за нарушение срещу Йосков.

През второто полувреме двата тима си размениха по още едно попадение. Монтана поведе за втори път след гол на Цветков от фаул в 69-ата минута, а Валентин Йосков изравни след попадение от дузпа три минути преди края.

ЦСКА 1948 - МОНТАНА 2:2

0:1 Тони Тасев 26
1:1 Милко Георгиев 38
1:2 Николай Цветков 69
2:2 Валентин Йосков 87 д.